Motowell POLSKA

Skutery.net – 05/2009

„Firma Motowell która jest aktywna na polskim rynku od niedawna wprowadziła na sezon 2009 nowy skuter który stanowi ich flagowy jednoślad z aktualnej oferty…”

Firma Motowell która jest aktywna na polskim rynku od niedawna wprowadziła na sezon 2009 nowy skuter który stanowi ich flagowy jednoślad z aktualnej oferty. Magnet RS to pierwszy skuter Motowella który ma chłodzenie cieczą. Dwusuwowy silnik osiąga moc aż 6 KM przy 7700 obrotów na minutę. Jest to dużo choć należy pamiętać że waga skutera również przekracza przeciętną i wynosi 109 kg. Sportowe aspiracje są podkreślone dodatkowo 13-calowymi kołami które mają większą stabilność od 12-stek szczególnie że są `obute` w opony o szerokości 130 mm. Dodatkowo oba hamulce są tarczowe i mają średnice 190 mm co znacząco polepsza ich skuteczność.

Warto dodać też pare słów o stylistyce skutera. Agresywna linia przodu jest podkreślona dynamicznym malowaniem. Pomimo chłodzenia cieczą udało się wygospodarować płaską podłogę co może nie jest bardzo sportowe w charakterze ale zwiększa użyteczność skutera. Mały spoiler i fajne 5 ramienne felgi jeszcze uwydatniają sportowy styl. Całość jednak dopełnia wisienka która zawarta jest w stylistyce przednich reflektorów. Wprawne motocyklowe oko zobaczy nawiązania do … Ducati 1098, co podświadomie dodaje co najmniej 5 subiektywnych kmh do osiągów skutera. W dodatku przednie reflektory wykorzystują diody LED które są najmodniejszym dodatkiem motoryzacyjnym ostatnich lat.
Skuter ten wkrótce otrzymamy do testów, a sam test przedstawimy przed wakacjami na naszym wortalu.
Cena skutera wynosi 5890 PLN.

Pełny artykuł można przeczytać na skutery.net ==> ZOBACZ PEŁNY ARTYKUŁ

Copyright © Moto-Center Group. All Rights Reserved   |    Created by Comp-Web Studio