Motowell POLSKA

Galeria skutera:

 

 

Galeria detali skutera:

 

SKUTER
Silnik: 1 cylinder, 2-suwowy, chłodzony powietrzem, EURO II
Pojemność: 49,3 (cc)
Max. moc: 3,1 KM / 8500 obr/min
Rozruch: elektryczny/nożny
Przekładnia: C.V.T. automatyczna
Max. prędkość: 45 km/h (61)
Stopień sprężenia: 7:1
Zapłon: CDI
WYMIARY
Rozstaw osi: 1306 mm
Długość: 1835 mm
Szerokość: 685 mm
Wysokość: 1130 mm
Waga: 88 kg
Pojemność baku: 5 litra
Olej (pełen syntetyk): 0,9 litr
HAMULCE
Przód: tarcza (190 mm)
Tył: tarcza (190 mm)
OPONY
Przód: 130/60-13″
Tył: 130/60-13″
CENA
Detaliczna z VAT: 6500,00 zł

MAGNET SPORT, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych skuterów wśród fanatyków jednośladów. Model ten charakteryzuje się między innymi sportową stylistyką, niezawodnością i dobrym zawieszeniem. Jednoślad napędzany jest dwusuwowym silnikiem o pojemności 49,8 ccm chłodzonym powietrzem. Skuter mimo swojej dynamiki cechuje się małym zużyciem paliwa nawet przy ostrej jeździe.

MAGNET SPORT wyposażony jest w bardzo twarde zawieszenie dające maksimum stabilności. Wersja zablokowana nie pozwala nam na ściganie się z innymi, ponieważ prędkość maksymalna w przypadku blokady wynosi 45 km/h. Po ściągnięciu blokady skuter równo i płynnie rozpędza się do 80. Tylnia tarcza hamulcowa umieszczona między przekładnią a tylnim kołem bez problemu zatrzymuje rozpędzony skuter. W skuterze uwagę przykuwają aluminiowe pięcioszprychowe 13 calowe koła , które pomalowane na czerwono z polerowanymi rantami dodają mu sportowego pazura.

Skuter MAGNET SPORT można z dużym powodzeniem tuningować, ponieważ jest jednym z nielicznych jednośladów, do którego można dopasować części od silnika minarelli. Zaczynając od stopek bocznych, kufra, poprzez kolorowe poszycia siedzenia, kolorowe kierunki, obudowy w ciekawych kolorach (tuning optyczny), kończąc na tuningu mechanicznym tzn. tłumiki, kompletne kity tuningowe itp. Po takich zabiegach (tuning mechaniczny) nasz jednoślad staje się 10-konnym potworem, rozpędzającym się nawet do 100 km/h. Dzięki temu Magnet City Sport jest jedną z najciekawszych propozycji na rynku w swojej klasie. Doskonałe właściwości jezdne sprawiają, że skuter ten prowadzi się doskonale i pewnie szczególnie na ostrych zakrętach.

Skuter ten posiada dwuletnią gwarancję. 13 calowe koła tego skutera komfortowo zestrojone zawieszenia powodują, że jazda tym skuterem nawet na dłuższych trasach nie powodują u kierowcy zmęczenia.

Copyright © Moto-Center Group. All Rights Reserved   |    Created by Comp-Web Studio