Motowell POLSKA

Galeria skutera:

 

SKUTER
Silnik: 4-suwowy, chłodzony powietrzem, EURO II
Pojemność: 49,6 (cc)
Max. moc: 3,03 KM / 7500 obr/min
Rozruch: elektryczny/nożny
Przekładnia: C.V.T. automatyczna
Max. prędkość: 45 km/h (65)
Stopień sprężenia: 7,9:1
Zapłon: CDI
WYMIARY
Rozstaw osi: 1273 mm
Długość: 1748 mm
Szerokość: 660 mm
Wysokość: 1145 mm
Waga: 92 kg
Pojemność baku: 4,3 litra
Olej (pełen syntetyk): 1 litr
HAMULCE
Przód: tarcza (190 mm)
Tył: bęben (110 mm)
OPONY
Przód: 120/70-12″
Tył: 130/70-12″
CENA
Detaliczna z VAT: 4 500,00 zł

YOYO jest nowością wprowadzoną przez firmę MOTOWELL na 2008r. Miejski skuter o nazwie YOYO zaliczamy do skuterów klasy ekonomicznej. Nowoczesny wygląd oraz zgrabna sylwetka stawiają go w jak najlepszej pozycji. Wielkość oraz rozwiązania techniczne czynią z niego typowy miejski skuter. Jednostka napędowa to typowy 4-suwowy silnik o pojemności 49,6ccm. Małe 12 calowe koła w połączeniu z precyzyjnym zawieszeniem pozwalają komfortowo poruszać się po miejskich drogach. Obowiązkowymi elementami wyposażenia w tej klasie skutera jest bagażnik, podstawki centralna i boczna oraz elektryczny rozrusznik i kickstarter. Majstersztyk i precyzja wykonania odzwierciedlają funkcjonalność skutera jak również materiały użyte do jego produkcji robią dobre wrażenie.

12-calowe koła zapewniają komfort podczas jazdy i w razie potrzeby radzą sobie też w trudnym terenie.

Typowo dla miejskiego pojazdu zastosowano zbiornik paliwa o pojemności 4,3litra. Skuter jest dość lekki co czyni hamulce bardziej skutecznymi. Wysokość siedzenia i profil kanapy umożliwiają przyjęcie odpowiedniej pozycji wszystkim osobom. Skuter YOYO to pojazd o nowoczesnym wyglądzie zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Skuter ten doskonale sprawdza się w zakorkowanych miastach. Model jest niewątpliwie bardzo prostym skuterem, ale zastosowana dobra i sprawdzona technika oraz niska cena zachęca do jego kupna.

Copyright © Moto-Center Group. All Rights Reserved   |    Created by Comp-Web Studio