Motowell POLSKA

Skuter Magnet Sport firmy Motowell, po liftingu na 2008 rok, otrzymał całkowicie nowy sportowy tłumik 2 stroke. Konstrukcja przypomina klasyczne układy wydechowe z dyfuzorem, lecz jego wygląd jest niepowtarzalny i mówi sam za siebie: „Jestem sportowy, niepowtarzalny, jestem Tri-Owal”.

Widać, że praca designerów, inżynierów i konstuktorów firmy Motowell nie poszła na marne. Tłumik ten wpływa dodatnio na jednostkę napędowa. Poprawia dynamikę i elastyczność silnika w pełnym zakresie obrotów. Tłumik ten można z powodzeniem stosować do tuningu zarówno na poziomie sport 50cc jak i 70cc. Wydech ten może pozwolić (przy użyciu odpowiednich kitów tuningowych) na uzyskanie mocy rzędu nawet 12 KM , przyśpieszenie od 0 – 70 w 3,5s oraz prędkość do ok 110 km/h, co zmieni twój skuter w prawdziwą racingową maszynę. A co najważniejsze tłumik ten posiada homologację i spełnia normy emisji spalin i hałasu.

Wydech ten z powodzeniem można stosować w innych pojazdach dwusuwowych marki Motowell, takich jak: Kid 2, Magnet City. Aby układ wydechowy działał poprawnie i spełniał oczekiwania, firma 'Moto-Center’ zaleca montaż w autoryzowanych serwisach MOTOWELL. Gorąco polecamy ten produkt.

Copyright © Moto-Center Group. All Rights Reserved   |    Created by Comp-Web Studio